Märjamaa Valla Raamatukogu:

Pärnu mnt 56, Märjamaa 78304 Raplamaa

e-post: marjamaa.raamatukogu@marjamaa.ee

Kojulaenutus
, lugemissaal: tel 482 1346, 5665 0136 Raamatukoguhoidjad Reet Kuusk, Tiiu Oppi 
Lastekogu
: tel 482 1181 Raamatukoguhoidjad Ivi Haak, Urve Nurmik    
Direktor
 Ede Talistu, tel 482 1984; 5196 0036; e-post: ede.talistu@marjamaa.ee
Vanemraamatukoguhoidja
 Marje Laev
Majandusjuhataja
 Sirje Sihimets
Puhastusteenindajad 
Marju Suits, Kaisa Karu-Kohver

www.facebook.com/marjamaa.raamatukogu

Haruraamatukogud:

E

T

K

N

R

L, P

Haimre haruraamatukogu tel. 58875040
raamatukoguhoidja Ada Mitt                        
haimre.raamatukogu@marjamaa.ee

Kivi-Vigala haruraamatukogu tel. 58867681
raamatukoguhoidjad Meili Andreller,
Mai Sipelgas
kivivigala.raamatukogu@marjamaa.ee
www.kvraamatukogu.blogspot.com/


-




11-18
12-18




11-18

12-18



-

12-17



11-18

-




11-18

   - 

 

-   

Laukna haruraamatukogu tel. 5192 1519
raamatukoguhoidja Edith Alasi laukna.raamatukogu@marjamaa.ee
www.sites.google.com/site/lauknaraamatukogu
 
12-19 
-

10-17

-

11-18

   -


  

Sipa haruraamatukogu tel. 5198 1763
raamatukoguhoidja Urve Murumets
sipa.raamatukogu@marjamaa.ee
www.siparaamatukogu.blogspot.com

  -

10-16.30

-

10-19

10-16.30

   -

Teenuse haruraamatukogu tel. 53406058
raamatukoguhoidja Helle Rehepapp
teenuse.raamatukogu@marjamaa.ee
sites.google.com/site/teenuseraamatukogu

11-18

-

15-18

-

11-18

   -

Valgu haruraamatukogu tel. 57705447
raamatukoguhoidjad Vilma Terve, Ülle Ämarik
valgu.raamatukogu@marjamaa.ee

www.valguharuraamatukogu.blogspot.com 

Vana-Vigala haruraamatukogu tel. 58609877
raamatukoguhoidja Mare Ülemaantee
vanavigala.raamatukogu@marjamaa.ee

www.vvraamatukogu.blogspot.com/


9-17



11-18


9-17



11-18

 


16-19



-





9-17



11-18


9-17



11-18

   

-




-

Varbola haruraamatukogu
 tel. 5301 9105
raamatukoguhoidja Monika Kase
varbola.raamatukogu@marjamaa.ee
www.varbolaraamat.blogspot.com 


10-18


10-18


13.30-19


10-18


10-16

    -