Märjamaa Valla Raamatukogu:

Haruraamatukogud:

E

T

K

N

R

L, P

Haimre haruraamatukogu tel. 482 6748
raamatukoguhoidja Ada Mitt                        
haimre.raamatukogu@marjamaa.ee

-

12-18


12-18

12-17

-

   - 

    

Laukna haruraamatukogu tel. 5192 1519
raamatukoguhoidja Edith Alasi laukna.raamatukogu@marjamaa.ee
www.sites.google.com/site/lauknaraamatukogu
 
12-19 
-

10-17

-

11-18

   -


     

Sipa haruraamatukogu tel. 5198 1763
raamatukoguhoidja Urve Murumets
sipa.raamatukogu@marjamaa.ee
www.siparaamatukogu.blogspot.com

  -

10-16.30

-

10-19

10-16.30

   -

Teenuse haruraamatukogu tel. 482 5219
raamatukoguhoidja Helle Rehepapp
teenuse.raamatukogu@marjamaa.ee
sites.google.com/site/teenuseraamatukogu

11-18

-

15-18

-

11-18

   -


Valgu haruraamatukogu
 tel. 482 8734
raamatukoguhoidjad Vilma Terve, Ülle Ämarik
valgu.raamatukogu@marjamaa.ee

www.valguharuraamatukogu.blogspot.com 

9-17

9-17

 

16-19

9-17

9-17

   -


Varbola haruraamatukogu
 tel. 5301 9105
raamatukoguhoidja Monika Kase
varbola.raamatukogu@marjamaa.ee
www.varbolaraamat.blogspot.com 

10-18

10-18

13.30-19

10-18

10-16

    -

 
Märjamaa raamatukogu:
Pärnu mnt 56, Märjamaa 78304 Raplamaa

Kojulaenutus (põhikogu): tel 482 1346 Raamatukoguhoidjad Reet Kuusk, Tiiu Oppi
Lugemissaal: tel 5665 0136 Raamatukoguhoidjad Reet Kuusk    
Lastekogu: tel 482 1181 Raamatukoguhoidjad Ivi Haak, Urve Nurmik    
Direktor Ede Talistu, tel 482 1984; 5196 0036; e-post ede.talistu@marjamaa.ee
Vanemraamatukoguhoidja Marje Laev, tel 482 1984
Majandusjuhataja Sirje Sihimets
Puhastusteenindajad Marju Suits, Kaisa Karu-Kohver
marjamaa.raamatukogu@marjamaa.ee
www.facebook.com/marjamaa.raamatukogu