Kes on su lemmiktegelane? 15. oktoober 2016

Märjamaa VRK / Kirjuta esimene kommentaar

ANNA OMA HÄÄL LEMMIKTEGELASELE "TÕES JA ÕIGUSES"!

A. H. Tammsaare muuseum, Vikerraadio ning Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing kuulutavad välja hääletuse "Kes on sinu lemmiktegelane "Tões ja õiguses"?". Valida saab"Tõe ja õiguse" kümne karakteri vahel, teiste hulgas saab mõistagi hääletada Andrese, Pearu, Karini või Indreku poolt. Lemmiktegelase valimisega tähistatakse 90 aasta möödumist "Tõe ja õiguse" ilmumisest. Raamat tuli välja 30. oktoobril 1926 ning muutus kohe üheks loetavamaks ja armastatumaks teoseks lugejate seas ning on seda tänini.
 
Hääletada saab kuni 25. oktoobrini ning osalejate vahel loositakse välja auhinnad. Peaauhind on Tallinki poolt sõit neljale Rootsi merevaatega kajutis, aga loosikastis on ka Apollo kinkekaarte ja EKSA raamatuid.
 
Loosis osalemiseks täitke väike küsimustik, mis asub antud lehe lõpus! Samuti ärge unustage kinnitada oma häält nupuga "Hääleta", mis asub videoklippide nimistu lõpus!
 
Võitja kuulutatakse välja 30. oktoobril kell 13 Solarise Apollos ning sündmusest teeb otseülekande ERR-i kultuuriportaal.
 
Kui soovite enne hääletamist tutvuda lähemalt nii tegelaste kui ka autoriga, soovitame teil külastada Tammsaare muuseumit Tallinnas, kus on avatud ka eraldi hääletuspunkt.
 
Lisaks tegelaskujude hääletusele hakkavad "Tõe ja õiguse" aasta puhul 20. septembrist 39 päeva järjest kõlama Vikerraadios tuntud inimeste esituses lühikesed tsitaadid romaani igast peatükist. Kuula lugemisi siit!
Etteruttavalt võib öelda, et oktoobri viimastel nädalatel on oodata ka uut järjejuttu "Tõe ja õiguse" I ja V osa põhjal.
Hääleta siin: http://kultuur.err.ee/l/tode_ja_oigus

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: