Toimub fotokonkurss "Lugemise lummuses koolivaheajal" 20. aprill 2020

Märjamaa VRK / Kirjuta esimene kommentaar

MTÜ Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing (ERÜ) korraldab foto 20.-26. aprillini 2020. Fotokonkursi eesmärgiks on jäädvusta lugemist eriolukorras olevas Eestis ja kutsuda osalema kooliõpilasi, kes hindavad lugemist ja fotokunsti. Oodatud on pildid lugemishetkedest koolivaheajal kodus või õues. Püüa pildile elamused ja inspiratsioon, mis raamatud lugejale pakuvad. 
Konkursil osalemine  Fotokonkurss on suunatud kooliõpilastele.  Üks autor võib esitada ühe foto.  Fotole tuleb lisada foto kirjelduse väljale andmed (ees  Pilte võib esitada ainult autor is kujutatud inimesed on teadlikud ja andnud loa vastava pildi esitamisest fotokonkursile.  Foto koos pealkirjaga saadetakse e kinnitab osaleja, et on tutvunud konkursi tingimustega ja nendega nõustunud.
Tähtaeg  Fotosid saab konkursile esitada kuni 26. aprillini 2020. Fotosid saab hinnata ja hääletada ERÜ FB lehel kuni 1. maini 2020.
Kuidas ja milliseid töid esitada?  Foto esitatakse digitaalselt JPG formaadis. Pildifaili pikem külg peab olema vähemalt 2500 pikslit (resolutsioon soovitavalt 2500x3500 pikslit).  Pilt ei tohi olla digitaalselt töödeldud, va minimaalne kontrastsuse, heleduse ja värvikorrektsioon ning teravustamine. Pilt ei tohi olla mitmest pildist kokku pandud. Ei tohi esitada ka digitaalselt kokku kleebitud panoraame.  Korraldajale peavad oleme kättesaadavad fotode originaalfailid.  Korraldajal on õigus eemaldada konkursilt selle teemaga mittesobivaid pilt  Esitada ei tohi teistel fotokonkurssidel auhinnalisi kohti saanud töid.
Hindamine  Auhinnatud saavad kolm publiku lemmikut. Auhinnaks on raamatupoe kinkekaardid.  Auhinnad paneb välja Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing.
Fotode kasutusõigus  Fotodest koostatakse virtuaalnäitus.  Konkursile esitatud fotosid võib konkursi korraldaja kasutada mittekommertslikel eesmärkidel ilma autoritasu maksmata tingimusel, et fotoga koos avaldatakse autori nimi. Fotokonkursi korraldajal on õigus tasuta kasutada konkursile saadetud fotosid oma veebilehel, väljaannetes, reklaamides, näitusel ja avalikel üritustel autoritasu maksmata.  Konkursi korraldaja jätab endale õiguse konkursi tingimuste täpsustamiseks konkursi jooksul. 

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: