Lõppes lugemisprogramm "Lugemisisu" 26. juuni 2020

Märjamaa VRK / Kirjuta esimene kommentaar

Eesti Lastekirjanduse Keskuse poolt algatatud lugemisprogrammist „Lugemisisu“ võtsid osa 1. klasside õpilased. Lugemisprogrammi on koostanud Eesti Lastekirjanduse Keskus koostöös Soome Instituudiga. Programmi eesmärgiks on innustada lapsi lugema, pakkudes selle juurde mängulist lisategevust.

Programmis osalenud lapsed said valida endale lugemiseks meelepäraseid raamatuid vastavalt soovitusnimekirjadele. Läbiloetud raamatud tuli lugemispassi kirja panna ja nende kohta täita ülesandeid. Kokku tuli õppeaasta jooksul läbi lugeda viis raamatut. Lugemispassi ülesanded olid loomingulised ja andsid lastele julgust oma lugemiskogemust jagada. Lugemismängude teematunni koostamisel on inspiratsiooni saadud Eesti Lugemisühingu koolitustelt.

„Lugemisisuga“ alustajaid oli päris palju, aga viie raamatuga lõpuni jõudis Märjamaa raamatukogus 10 last.  Programmi kokkuvõtmine ja lõpetamine toimus 9. juunil, kus tänasime tublisid lugejaid raamatu ja diplomiga. „Lugemisisust“ võtsid osa ka Valgu ja Kivi-Vigala haruraamatukogude lapsed. Aitäh kõigile osalejatele ja klassijuhatajatele.

Lugemisprogrammiga „Lugemisisu“ alustame uuesti sügisel 2020.a.


Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: