Nutiseadmete koolitus reedel, 11. mail kell 14.00-17.00 30. aprill 2018

Märjamaa VRK / Kirjuta esimene kommentaar

NutiAkadeemia kutsub koolitusele


Reedel, 11. mail kell 14.00-17.00 toimub Märjamaa Valla Raamatukogus NutiAkadeemia korraldatud nutiseadmete tasuta koolitus.

Koolitus on mõeldud kõikidele huvilistele, kes tunnevad end nutitelefoni või tahvelarvuti seltsis veel pisut ebakindlalt, kuid soovivad oma igapäevaseid toiminguid nende abil mugavamaks muuta.

Nutiakadeemia koolitustel saab tutvuda nutiseadmete kasutamise põhitõdedega. Saab teada, mis on rakendused ja andmeside, kuidas otsida nutiseadme abil internetist infot, saata e-kirja või jagada fotosid ning kuidas kasutada e-teenuseid (nt pangateenused, piletid, Skype, e–raamatud). Kõike seda õpetatakse tegema turvaliselt. Tähtsaks osaks NutiAkadeemiast on ka isikutuvastusvahendite Mobiil-ID ja Smart-ID kasutamise tutvustamine.

Koolituse osaks on ka praktiliste nutiseadmete kasutamise oskuste edendamine. Võtke palun nutitelefon või tahvelarvuti koolitusele kaasa.

Koolitusest osavõtjate arv on piiratud, seega on  vajalik eelregistreerimine, mida on võimalik teha http://www.nutiakadeemia.ee/nuti-koolitused/ või Märjamaa raamatukogus. Koolitus kestab 2,5 tundi.

Pange end NutiAkadeemias proovile ja juba mõne nädala pärast julgete teha nutitelefoniga pangamakseid, saata lähedastele pilte, vaadata tahvelarvutist videosid ning palju palju muud.

Tere tulemast nutikate sekka!

NutiAkadeemia projekti viivad läbi Vaata Maailma SA, Swedbank Eesti, SEB, Telia, Elisa, ja SK ID Solutions.

 

Lisainfo ja koolitusele registreerimine www.nutiakadeemia.ee

NutiAkadeemia meeskond

koolitus@nutiakadeemia.ee


Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: